Nedir?

Astropay kart, internette kullanılan yüksek güvenlikle tasarlanmış ön ödemeli sanal bir karttır. Hızlı ve Güvenilir kullanıma ek olarak, güvenliğinizi belirlemek de sizin tercihinizdir. Astropay kartın 16 basamaklı bir pin kodu ve 4 haneli güvenlik kodu ve son kullanım tarihi vardır. Bu tek kullanımlık kodla, saniyeler içerisinde sanal alışverişini ödeyebilirsiniz. Astropay ön ödemeli bir sanal kart olarak içerisinde mevcut olan bakiyesi bittikten sonra geçerliliğini yitirir. Dolayısıyla, başkası tarafından kullanılma riskini taşımaz. Astropay ile banka ve kredi kartı ödemelerinizdeki gibi kişisel bilgilerinizi alışveriş siteleri ile paylaşmanız gerekmez. Astropay bu nedenle kişisel bilgilerinizin üçüncü taraflar tarafından kullanılması riskini tamamen ortadan kaldırır.

 

Astropay Kart Nerelerde Kullanılır?

Geniş kullanım alanı ile Astropay, ülkemizde ve dünyada her geçen gün çevrimiçi platformlara yayılıyor. Ödeme yöntemleri arasında Astropay’ı görebileceğiniz çok sayıda alışveriş, oyun sitesi bulunmaktadır. Astropay‘ın kullanım alanları hakkında daha fazla bilgi için, sitemizdeki 7/24 çevrimiçi desteğimize veya whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz başvurabilirsiniz.

 

Astropay Güncel Fiyatlar

Sıkça Sorulan Sorular

Astropay’in geliştirilip piyasaya sürülmesinin temel amacı öncelikle online platformlardaki açıkları, suiistimal durumlarını ve dolandırıcılığı minimuma indirmektir. Bu sebepten Astropay satın alım ve kullanımında tüm ihtimaller düşünülerek maksimum güvenlik önlemiyle tasarlanmıştır.

Kredi kartı, banka hesabı gibi eski ödeme yöntemlerinde internet alışverişlerinde alışveriş siteleri ile kişisel bilgilerinizi paylaşmak zorunda kalmak hem kişisel bilgilerinizi hem de hesabınızda bulunan paranın tamamını riske atmaya sebep olmaktaydı.

Yeni nesil ödeme yöntemi Astropay, kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmanıza gerek kalmadan sizlere ödemelerinizi gerçekleştirme fırsatı sunuyor. 

Satın alınan Astropay kartın geri iadesi maalesef bulunmamaktadır. Üye, satın aldığı kartı geçerli sitelerde kullanabilir yada  güncel kur değerleri üzerinden Theparayum | Resmi sayfamız üzerinden kart bozdurma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Theparayum.com Türkiye’nin resmi reseller sitesidir. Elbette ki en yüksek kur değeri ile kart bozdurma işlemi sağlayabilirsiniz. Güvenilir olarak sizlere daha iyi yol göstermek adına aşağıda listediğimiz adımları uygulayabilirsiniz.

Astropay Bozdurmak için İlk Adımlar.

1-) Müşteri temsilcimiz ile iletişim kurup, güncel kur fiyatlarını öğrenebilir ve bilgi alabilirsiniz.
2-) Kart bozdurma konusunda tereddüt yaşıyorsanız, sektör üzerinde öncü olarak profesyonel hizmet sunmaktayız.
3-) Astropay Kodunu Müşteri hizmetleri teslim edin ve banka hesap numarasını belirtin
4-) Yapmanız gereken tek şey ekopay firması tarafından gönderilen Havale veya EFT‘yi beklemek olacaktır.
5-) Hesap numaranızı belirtmeniz ile birlikte 5 dk içinde ödeme hesabınıza ulaşmış olacaktır.

Astropay kart satın almak istiyorsanız, ilk öncelik olarak Reseller firma garantisi sunan şirketler ile çalışmak durumundasınız. Aksi durumda dolandırılıcık gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

  • Öncelike 7/24 Destek hizmeti sunduğumuz Canlı Destek birimimize bağlanıp Kart Fiyatları hakkında güncel bilgilere sahip olabilirsiniz.
  • Canlı Destek birimlerimize almak istediğiniz Astropay Kart miktarını belirtiniz.
  • Arz/talep miktarınız sizlere uygun ise Canlı Destek üzerinden sizlere Ödeme Seçeneği sunulacaktır. Ödeme yöntemlerinden seçiminizi yaptıktan sonra aktarımınızı gerçekleştirebilirsiniz.
  • Aktarımınız ile birlikte tarafımıza geri bildirim sağlamanız gereklidir. Onay aldıktan 5 Dakika içinde tarafınıza SMS yada Whatsapp irtibatı ile Astropay kullanım kodunuz aktarılacaktır.