Nedir?

Paykasa Kart, gelişen nüfus ve artan kaynak ihtiyaçlarına endeksli olarak,güvenli online alışveriş imkanı sunan yeni nesil ödeme sistemi. Oldukça başarılı altyapısı sayesinde 63 farklı ülkede geçerliliği bulunan karta sahip olmak oldukça basit. Güvenilir paykasa bayileri aracılığı ile sahip olabileceğiniz 16 haneli kod ile dünyanın hemen hemen her yerine kolayca para transferide yapılabilmekte.

Paykasa Kart Nerelerde Kullanılır?

Kullanım alanı açısından oldukça geniş bir üye işyeri ağına sahiptir. Birçok online oyun piyasaya çıktığı ilk günden itibaren e-pin ödeme sistemlerini desteklemektedir. 16 haneli güçlü ve tahmin edilmesi zor şifreleme tekniğiyle,bu alanda tüm rakiplerine ciddi fark atan kart aynı zamanda kredi kartı olmayan birçok kullanıcı içinde büyük kolaylık sağlamaktadır.

Ödeme olarak paykasa kabul edilen başlıca oyunlara gelecek olursak;

  • Knight Online
  • Silk Road
  • Metin 2
  • League of Legends
  • Age of Myth

Paykasa Güncel Fiyatlar

Sıkça Sorulan Sorular

 Kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilerle paylaşmadan online ödemelerinizi Paykasa ile gerçekleştirebilirsiniz. İnternet platformlarında sadece kartınıza ait kod ile ödeme yaparak siz de güvenliğinizi garanti altına alın. Alışveriş sitelerinde güvenliğinizi sağlarken Paykasa Kartınızı nereden temin ettiğiniz de önem taşımaktadır. Güvenilir Paykasa siteleri tercihiniz olursa, kartınızı güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz.

Satın alınan Paykasa kartın geri iadesi maalesef bulunmamaktadır. Üye, satın aldığı kartı geçerli sitelerde kullanabilir yada  güncel kur değerleri üzerinden Theparayum | Resmi sayfamız üzerinden kart bozdurma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Theparayum.com Türkiye’nin resmi reseller sitesidir. Elbette ki en yüksek kur değeri ile kart bozdurma işlemi sağlayabilirsiniz. Güvenilir olarak sizlere daha iyi yol göstermek adına aşağıda listediğimiz adımları uygulayabilirsiniz.

Paykasa Bozdurmak için İlk Adımlar.

1-) Müşteri temsilcimiz ile iletişim kurup, güncel kur fiyatlarını öğrenebilir ve bilgi alabilirsiniz.
2-) Kart bozdurma konusunda tereddüt yaşıyorsanız, sektör üzerinde öncü olarak profesyonel hizmet sunmaktayız.
3-) Astropay Kodunu Müşteri hizmetleri teslim edin ve banka hesap numarasını belirtin
4-) Yapmanız gereken tek şey ekopay firması tarafından gönderilen Havale veya EFT‘yi beklemek olacaktır.
5-) Hesap numaranızı belirtmeniz ile birlikte 5 dk içinde ödeme hesabınıza ulaşmış olacaktır.

Paykasa kart satın almak istiyorsanız, ilk öncelik olarak Reseller firma garantisi sunan şirketler ile çalışmak durumundasınız. Aksi durumda dolandırılıcık gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

  • Öncelike 7/24 Destek hizmeti sunduğumuz Canlı Destek birimimize bağlanıp Kart Fiyatları hakkında güncel bilgilere sahip olabilirsiniz.
  • Canlı Destek birimlerimize almak istediğiniz Paykasa Kart miktarını belirtiniz.
  • Arz/talep miktarınız sizlere uygun ise Canlı Destek üzerinden sizlere Ödeme Seçeneği sunulacaktır. Ödeme yöntemlerinden seçiminizi yaptıktan sonra aktarımınızı gerçekleştirebilirsiniz.
  • Aktarımınız ile birlikte tarafımıza geri bildirim sağlamanız gereklidir. Onay aldıktan 5 Dakika içinde tarafınıza SMS yada Whatsapp irtibatı ile Paykasa kullanım kodunuz aktarılacaktır.