Nedir?

Parayum Kart, sanal kartlar dünyasına oldukça hızlı bir şekilde giriş yapmış olan üçüncü nesil ve güvenlik önlemleri arttırılmış bir ödeme şeklidir. İngiltere merkezli Ceres Online isimli yazılımcı firma tarafından üretilmiş dijital cüzdan sistemi olan Parayum Kart’ın Türkiye Temsilciliği Sanmar Bilişim Tarafından üstlenilmiştir.

  • Para Transferleri
  • Güvenli ve basit ödeme
  • E-pin (online oyun v.b. siteler)

Parayum sayesinde sadece kredi kartının olumsuzluklarından kurtulmakla kalmaz, aynı zamanda, tüm diğer sanal kartlarda bulunan güvenlik açıklarınıda bertaraf etmiş olursunuz. Minimum 2048 bit güvenli bağlantı gereksinimi tanıtılmış olan bu yeni nesil kart ile dolandırılma riskiniz tamamen ortadan kaldırılmış bulunmakta.

Parayum Kart Nerelerde Kullanılır?

Bir çok online oyun ve alışveriş sitesinde geçerliliği olan Parayum, tüm diğer sanal kartlardan bir adım önde olarak giriş yaptığı piyasalarda, bitcoin,atrium gibi dijital para Dünyasının devleri tarafından da kabul görmüş bulunuyor.

Parayum Güncel Fiyatlar

Sıkça Sorulan Sorular

Bir Parayum kullanıcısı kredi kartının olumsuzluklarından kurtulmakla kalmaz, aynı zamanda, tüm diğer sanal kartlarda bulunan güvenlik açıklarınıda bertaraf etmiş olursunuz. Minimum 2048 bit güvenli bağlantı gereksinimi tanıtılmış olan bu yeni nesil kart ile dolandırılma riskiniz tamamen ortadan kaldırılmış bulunmakta. 

Satın alınan Parayum kartın geri iadesi maalesef bulunmamaktadır. Üye, satın aldığı kartı geçerli sitelerde kullanabilir yada  güncel kur değerleri üzerinden Theparayum | Resmi sayfamız üzerinden kart bozdurma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Theparayum.com Türkiye’nin resmi reseller sitesidir. Elbette ki en yüksek kur değeri ile kart bozdurma işlemi sağlayabilirsiniz. Güvenilir olarak sizlere daha iyi yol göstermek adına aşağıda listediğimiz adımları uygulayabilirsiniz.

Parayum Bozdurmak için İlk Adımlar.

1-) Müşteri temsilcimiz ile iletişim kurup, güncel kur fiyatlarını öğrenebilir ve bilgi alabilirsiniz.
2-) Kart bozdurma konusunda tereddüt yaşıyorsanız, sektör üzerinde öncü olarak profesyonel hizmet sunmaktayız.
3-) Parayum Kodunu Müşteri hizmetleri teslim edin ve banka hesap numarasını belirtin
4-) Yapmanız gereken tek şey ekopay firması tarafından gönderilen Havale veya EFT‘yi beklemek olacaktır.
5-) Hesap numaranızı belirtmeniz ile birlikte 5 dakika içinde ödemeniz hesabınıza ulaşmış olacaktır.

Parayum kart satın almak istiyorsanız, ilk öncelik olarak Reseller firma garantisi sunan şirketler ile çalışmak durumundasınız. Aksi durumda dolandırılıcık gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

  • Öncelike 7/24 Destek hizmeti sunduğumuz Canlı Destek birimimize bağlanıp Kart Fiyatları hakkında güncel bilgilere sahip olabilirsiniz.
  • Canlı Destek birimlerimize almak istediğiniz Parayum Kart miktarını belirtiniz.
  • Arz/talep miktarınız sizlere uygun ise Canlı Destek üzerinden sizlere Ödeme Seçeneği sunulacaktır. Ödeme yöntemlerinden seçiminizi yaptıktan sonra aktarımınızı gerçekleştirebilirsiniz.
  • Aktarımınız ile birlikte tarafımıza geri bildirim sağlamanız gereklidir. Onay aldıktan 5 Dakika içinde tarafınıza SMS yada Whatsapp irtibatı ile Parayum Kart kullanım kodunuz aktarılacaktır.